SK Cézava
SK Cézava
21.09.2024 16:00
Vojtova 541/12, 639 00 Brno

Úvodní minuty zápasu patřili domácím, ale vytvořit si nějakou vyloženou šanci se jim nepodařilo. A tak začali otěže zápasu postupně přebírat hosté, kteří hrozili hlavně po obou stranách hřiště, kde měli velice šikovné a rychlé krajní záložníky. Po jedná takové akci se dostali v 27.minutě do vedení, když centroval Surmach a na zadní tyči Gruber nepohlídal nabíhajícího Vantucha, který neměl problém šanci využít a poslat hosty do vedení. Morenda mohla vyrovnat v 32.minutě, kdy zahrával volný přímo kop Růžička, ale hráč hostů stojící ve zdi jeho střelu rukou odrazil mimo a rozhodčí nařídil pokutový kop. K tomu se postavil Girman, ale jeho přízemní střelu brankář Fiala vyrazil. Konec prvního poločasu se odehrával ve stejném duchu jako minuty před penaltou, Cézava hrozila z rychlých protiútoků a domácí se tak tak bránili, několikrát morendu podržel brankář Tišnovský. Už to vypadalo, že se do kabin půjde za stavu 0:1, když se v pokutovém území k odraženému miči dostal Surmach  a propálil vše, co mu stálo v cestě - 0:2 . Do druhého poločasu vstoupili domácí s odhodláním zvrátit nepříznivý výsledek, ale jich tlak byl bohužel pouze po vápno, do vyložených šancí se dostat nedokázali. Naopak hosté se dostávali do rychlých protiútoků a opět několikrát vyniknul brankář Tišnovský. Bohužel se hostům jeden rychlý brejk podařilo proměnit a bylo to již 0:3. Domácím se už jen v 84.minutě podařilo zkorigovat výsledek zápasu na 1:3, když Baránek krásně našel Růžičku a ten střelou podél brankáře Fialy poslal míč do sítě.