Amatérský fotbalový klub Tišnov : SK Moravská Slavia

(0 : 0) (2 : 0)
SK Moravská Slavia
29.09.2024 16:00
Tišnov

Morenda potřebovala po domácí prohře s Cézavou bodovat, ale předvedený výkon tomu neodpovídal. Hosté si během prvního poločasu nevytvořili jedinou šanci, což se ale dá říct i o domácích a tak první půle skončila nerozhodně 0:0. Obraz hry se nezměnil ani v druhém poločase, hru morendy provázelo příliš nepřesností a několik individuálních chyb. Postupně se více do hry dostával domácí Tišnov a v 61.minutě šel zaslouženě do vedení, když krásnou přihrávku za obranu zužitkoval Humpola. Hosté si poté vytvořili mírný tlak, ale nedokázali z něj nic vytěžit. Naopak Tišnov šel v 76.minutě do dvoubrankového vedení. Opět kolmá přihrávka za obránce, kteří nedokázali zachytit nabíhajícího Tkáče a ten poslal míč do sítě. I když se hosté stále snažili o vstřelení branky, tak jejich snažení většinou končilo před pokutovým území domácích. Tišnov si už výsledek pohlídal a bral všechny tři body. Nutno říci že zaslouženě. A vzhledem k tomu že se zápas hrál i jako 2.kolo krajského poháru, tak to znamená, že se morenda opět do čtvrtfinále krajského poháru nepodívá.