SK Krumvíř
SK Krumvíř
17.08.2024 17:00
Vojtova 541/12, 639 00 Brno

Domácí byli pod vedením sportovního manažera Libora Danihelky, který nahradil absentujícího trenéra Schustera, hned od prvních minut aktivnější a zaslouženě šli již v šesté minutě do vedení kdy výbornou přihrávku Essuona krásně zužitkoval střelou na vzdálenější tyč Růžička. Morenda mohla vzápětí jít do dvoubrankového vedení, ale Essuon svůj samostatný útok v branku neproměnil. Naopak od 20. minuty začali být aktivnější hosté a po zásluze před koncem první půle vyrovnali. Úvod druhého poločasu opět patřil domácím, nejprve Růžička hlavičkoval na hranici malého vápně těsně vedle levé tyče a v 62. minutě se role vyměnili, kdy nahrával Růžička Essuonovi a ten prostřelil hostujícího brankáře. Bohužel ani tentokrát domácí nedokázali vedení udržet a hosté vrovnali v 79. Minutě kdy si na pěkný centr naskočil Němeček a hlavou poslal míč za Tišnovského záda.