FK Kunštát – SK Moravská Slavia 1:3 (0:1)

Branka:74. Zeman - 10. Šembera, 66. Girman, 90+4. Růžička.

Rozhodčí: Daniel, Ryba, Kunický – Pleskač.

ŽK: Essuon, Baránek, Adejumobi. Diváků: 180

Sestava MS: Tišnovský – Čus (75. Adejumobi), Kubík, Drenka, Gruber – Havelka, Essuon, Girman, L.Roštínský (78. Kolář), Šembera (69. Baránek) – Růžička. Trenér: Aleš Schuster.

Hosté vstoupili do utkání s velkým nasazením a v podstatě od prvních minut ovládali hru. Skóre otevře již po deseti minutách hry Šembera. Morenda mohla jít do dvoubrankového vedení v 23. Minuta, ale branka vstřelená Girmanem nebyla pro postavení mimo hru uznána. Do konce první půle se ještě dostali do šance Roštínský, ale bohužel ji neproměnil a Růžička střelou z přímeno kopu orazítkoval břevno domácí branky. Domácí si za celou první půli nevytvořili jedinou vyloženou šanci. Druhá půle se odvíjela stejně jako ta první. Morenda měla šance, ale nedokázala je dlouho proměnit. Griman už překonal brankáře ale míč z brankové čáry vykop obránce, šance měli i Šembera, Essuon, Havelka ale skóre stále zůstávalo 0:1 až v 66.minutě Girman zvýšil na 0:2. Poté, ale jako by hosté přestali hrát a více ze hry začali mít domácí, kteří toho využili a v 74.minutě snížili na 1:2, mohli i vyrovnat ale trefili tyčku a ve vyložené šanci stříleli mimo. Naštěstí pro hosty přidal v nastavení pojistku na 1:3 Růžička.